Udalaren osaketa

Alkatea

Anuska Esnal Oliden, EH BILDU

Zinegotziak

Ainara Munduate Iguaran, EH BILDU. Lehen alkarteordea

Xabier Ibarguren Azkue, EH BILDU

Beñat Solaberrieta Albizu, EH BILDU

Bakarne Oliden Albeniz, EH BILDU. Bigarren alkateordea

Bittor Andres Alkorta, EH BILDU

Lourdes Salsamendi Goñi, EAJ

Andoni Torres Fernandez, EAJ

Jon Basurko Sarasua, EAJ

Amaia Gozategi Urbieta, EAJ

Jose Javier Gomez de Segura Arce, EAJ

Jose Angel Iparragirre Alberdi, ORAIN

Ana Priede Merchan, PSE-EE-PSOE

Batzorde informatzaileak

Ogasuna eta Pertsonala

Anuska Esnal Oliden
(Batzordeburua)

Ainara Munduate Iguaran
(Ordezkoa)

Andoni Torres Fernandez, Ana Priede Merchan eta Jose Angel Iparragirre Alberdi
(Kideak)

Kultura, Gazteria eta Festak

Xabier Ibarguren Azkue
(Batzordeburua)

Bittor Andres Alkorta
(Ordezkoa)

Jose Javier Gomez de Segura Arce, Ana Priede Merchan eta Jose Angel Iparragirre Alberdi
(Kideak)

Hirigintza

Ainara Munduate Iguaran
(Batzordeburua)

Beñat Solaberrieta Albizu
(Ordezkoa)

Lourdes Salsamendi Goñi, Ana Priede Merchan eta Jose Angel Iparragirre Alberdi
(Kideak)

Euskara eta Hezkuntza

Bakarne Oliden Albeniz
(Batzordeburua)

Xabier Ibarguren Azkue
(Ordezkoa)

Jon Basurko Sarasua, Ana Priede Merchan eta Jose Angel Iparragirre Alberdi
(Kideak)

Ingurumena, Obrak eta Zerbitzuak

Beñat Solaberrieta Albizu
(Batzordeburua)

Ainara Munduate Iguaran
(Ordezkoa)

Lourdes Salsamendi Goñi, Ana Priede Merchan eta Jose Angel Iparragirre Alberdi
(Kideak)

Sektoreak, Turismo eta Merkataritza

Bakarne Oliden Albeniz
(Batzordeburua)

Beñat Solaberrieta Albizu
(Ordezkoa)

Lourdes Salsamendi Goñi, Ana Priede Merchan eta Jose Angel Iparragirre Alberdi
(Kideak)

Kirola

Jose Angel Iparragirre Alberdi
(Batzordeburua)

Bittor Andres Alkorta, Jon Basurko Sarasua eta Ana Priede Merchan
(Kideak)

Berdintasuna eta Gizarte Ongizatea

Anuska Esnal Oliden
(Batzordeburua)

Ainara Munduate Iguaran
(Ordezkoa)

Amaia Gozategi Urbieta, Ana Priede Merchan eta Jose Angel Iparragirre Alberdi
(Kideak)

Gobernu Batzarra

Anuska Esnal Oliden
Ainara Munduate Iguaran
Bakarne Oliden Albeniz
Beñat Solaberrieta Albizu

Bozeramaleen Batzordea

Anuska Esnal Oliden
Lourdes Salsamendi Goñi
Ana Priede Merchan
Jose Angel Iparragirre Alberdi
 

Bestelako ordezkaritzak

UROLA KOSTAKO UDAL ELKARTEKO BATZORDE EXEKUTIBOA (2)
Anuska Esnal Oliden, titularra. Ainara Munduate Iguaran, ordezkoa
Lourdes Salsamendi Goñi, titularra. Andoni Torres Fernandez, ordezkoa

URKOME (1)
Anuska Esnal Oliden

GIPUZKOAKO UR KONTSORZIOA (1)
Anuska Esnal Oliden

EUSKAL FONDOA (1)
Anuska Esnal Oliden

UEMA (4)
Bakarne Oliden Albeniz
Lourdes Salsamendi Goñi
Ana Priede Merchan
Jose Angel Iparragirre Alberdi

EUDEL (1)
Anuska Esnal Oliden

UDALBILTZA (1)
Anuska Esnal Oliden